Допомога Полтавському міському клінічному пологовому будинку у проведенні спеціального об’єктового навчання

У квітні 2019 року майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів 3 категорії
Щербанем О.В. була надана практична допомога фахівцям Полтавського міського клінічного пологового будинку у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання).

Основним заходом такої допомоги  стало проведення інструктивно-методичного заняття з заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва. Під час цього заняття зазначеними особами були відпрацьовані пропозиції щодо теми навчання, складу його учасників, навчальних цілей. Під час розроблення навчально-методичної документації з питань підготовки та проведення навчання, персонал штабу керівництва отримав докладні рекомендації стосовно їх структури і змісту.

При відпрацюванні Базового сценарію навчання і Плану його проведення особлива їх увага зверталася на обстановку, на фоні якої будуть діяти учасники навчання, зміст його етапів та навчальних питань. Також, з керівниками на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів навчання було проведено 2 (два)  інструктажі. Під час цих інструктажів їм доводився зміст їх дій у ході навчання та обов’язки щодо контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається.  Крім цього, керівнику ланки пожежогасіння у ході консультації були детально роз’яснені структура та порядок розроблення плану-календаря проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту цього формування.        

Слід зазначити, що якісна практична допомога, надана фахівцям Полтавського міського клінічного пологового будинку, сприятиме успішному проведенню навчання та ефективному відпрацюванню у його ході дій персоналу при виникненні ймовірних надзвичайних ситуацій.