У м. Лубнах надано практичну допомогу КП фірма „Конвалія”

У квітні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було надано практичну допомогу керівному складу та фахівцям комунального підприємства фірма „Конвалія” (далі – підприємство) з метою успішної їх підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі-навчання).

Практична допомога заступникам (помічникам) керівника навчання та персоналу штабу керівництва надавалась шляхом проведення інструктивно-методичного заняття. Під час цього заняття зазначені особи отримали докладні рекомендації щодо структури і змісту навчально-методичної документації за навчанням та здійснювали її відпрацювання.

Також, персоналу штабу керівництва навчання були ґрунтовно пояснені способи імітації наслідків ймовірних надзвичайних ситуацій, характерних для підприємства. З керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів навчання було проведено 2 (два) інструктажі. Під час цих інструктажів їм доводився зміст їх дій у ході навчання та обов’язки щодо контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається.

В підсумку слід відмітити, що практична допомога, надана керівному складу та фахівцям підприємства, сприятиме якісному проведенню навчання та ефективній підготовці його працівників до дій у надзвичайних ситуаціях