Надано практичну допомогу з питань цивільного захисту Миргородській загальноосвітній школі № 7

У квітні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Шабатьком А.М. надано практичну допомогу  керівному складу та фахівцям опорної з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миргородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 (далі-ЗОШ №7) з метою успішного проведення показового Дня цивільного захисту (далі-показовий ДЦЗ).

 Враховуючи важливість якісного проведення показового ДЦЗ заступники (помічники) його керівника та персонал штабу керівництва в ході інструктивно-методичного заняття ретельно розробляли відповідну навчально-методичну документацію. При цьому, зазначені особи отримали докладні роз’яснення щодо порядку відпрацювання дій персоналу й учнів при виникненні ймовірних надзвичайних ситуацій безпосередньо в закладі та поблизу нього.

Також, їм були надані рекомендації щодо тематики заходів навчально-виховного, просвітницького та спортивного спрямування для учнів. Крім цього, з керівниками на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів показового ДЦЗ було проведено 2 (два) інструктажі. Під час цих інструктажів їм був докладно пояснений зміст їх дій у ході показового ДЦЗ та обов’язки щодо контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається. З керівниками санітарного посту, ланок пожежогасіння та зв’язку було проведено консультацію щодо порядку розроблення плану-календаря проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту зазначених формувань.

Підсумовуючи результати проведеної в роботи слід відмітити, що своєчасне надання практичної допомоги керівництву та фахівцям ЗОШ №7 сприятиме якісному проведенню показового ДЦЗ. Це, в свою чергу, дасть змогу керівникам закладів загальної середньої освіти міста вдосконалити свою роботу з питань підготовки персоналу і учнів до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.