Практична підготовка з питань цивільного захисту в Миргородському художньо-промисловому коледжі

У березні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Шабатьком А.М. здійснено практичну підготовку керівного складу та фахівців Миргородського художньо-промислового коледжу (далі-коледж) до успішного проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі-тренування). 

Основним заходом практичної підготовки стало проведення інструктивно-методичного заняття із заступниками (помічниками) керівника тренування, персоналом штабу керівництва. У ході цього заняття вищезазначеними особами здійснювалось відпрацювання навчально-методичної документації за  тренуванням.

При цьому, персонал штабу керівництва отримав докладні роз’яснення щодо порядку відпрацювання у ході тренування дій працівників та студентів при виникненні ймовірних надзвичайних ситуацій, характерних для коледжу. Також, з керівниками на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів тренування було проведено 2 (два) інструктажі.  

Під час цих інструктажів їм був докладно пояснений зміст їх дій у ході тренування та обов’язки щодо контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається. Крім цього, з керівниками ланок пожежогасіння, зв’язку та санітарного посту було проведено консультацію щодо порядку розроблення планів-календарів проведення об’єктових тренувань зазначених формувань.

Підсумовуючи результати проведеної практичної підготовки слід відмітити, що допомога, надана керівному складу і фахівцям коледжу, сприятиме успішному відпрацюванню всіх запланованих заходів тренування та якісній підготовці персоналу до дій при виникненні ймовірних надзвичайних ситуацій.