Планове консультування фахівців Приватного акціонерного товариства “Миргородський завод мінеральних вод”

Надання допомоги суб’єктам господарювання у підготовці до проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту є одним з головних завдань роботи завідувача навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді.

Так, у січні 2019 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Анатолієм Шабатьком проведено 7 (сім) планових консультацій для керівника формування пожежогасіння  Приватного акціонерного товариства “Миргородський завод мінеральних вод”. Метою цих консультацій була підготовка керівника формування Лазарєва Г.С. до якісного проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі-тренування).  Під час консультування особливу увагу Лазарєва Г.С. було зосереджено на структурі і порядку розроблення Плану-календаря проведення тренування, схеми практичного виконання робіт та завдань для особового складу формування. Також, неабияку його зацікавленість викликало роз’яснення методики проведення тренування та підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів.

Підсумовуючи результати проведеного консультування слід відмітити, що допомога, надана керівнику формування пожежогасіння Приватного акціонерного товариства  “Миргородський завод мінеральних вод”, сприятиме успішному проведенню тренування та ефективній і якісній підготовці його особового складу до дій у надзвичайних ситуаціях.